Het team

Juf Inge van der Hoeven

Groep 1/2 A

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Juf Cathy Moor

Groep 1/2A

onderbouwcoördinator en schoolcoördinator

Werkdagen: dinsdag (coördinator), woensdag en donderdag

Juf Suzanne van den Berg

Groep 1/2B

Werkdagen: maandag, woensdag om de week, vrijdag

Juf Rianne Broch (op dit moment met zwangerschapsverlof)

Groep 1/2B

Werkdagen: dinsdag, woensdag om de week, donderdag

Juf Denise Verkade

Groep 1/2B

Werkdagen: dinsdag, woensdag om de week, donderdag

Juf Joëlle Giezen

Groep 1/2C

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Vicky Barendse

Groep 1/2D

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Judith van Leeuwen

Groep 3A

Werkdagen: maandag en dinsdag

Juf Irene Noordermeer

Groep 3A

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Juf Sandra Vreugdenhil

Groep 3B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Cora Leijh

Groep 4

Werkdagen: maandag en dinsdag

Juf Cindy van Veen (met zwangerschapsverlof op dit moment)

Groep 4

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Juf Gemma van Lieshout

Groep 4

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Juf Ellen Batist

Groep 5

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

 

Juf Bernadette Wiering

Groep 5

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Meester Niels van der Lingen

Groep 6

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Juf Mirella van Tol

Groep 7

Werkdagen: maandag en dinsdag

Juf Marjolein Scheepmaker

Groep 7

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Juf Melissa van der Meer

Groep 8

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag om de week

Juf Ivon Groenewegen

Bovenbouwcoördinator

Groep 8

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Juf Karin van Rijn

Groep 8

ICT-coördinator

Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag

Nico Arkesteijn

Directeur

Groep 6

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

 

 

Juf Cathy Moor

Onderbouwcoördinator

Schoolcoördinator

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag

Meester Ard Vollebregt

Gymleerkracht

Werkdagen: maandag en donderdag

Juf Krista van Gemert

IB-er

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Karin Oosterveer

Onderwijsassistente groep 4

Juf Lydia Baas

Onderwijsassistente kleuters

Juf Wendy de Bloois

Onderwijsassistente groep 3

Coördinator VSO, TSO en NSO vanuit Stichting Kwest

Juf Annette Eenhoorn

Administratief medewerkster

Meester Serge Bosman

vakleerkracht dans/muziek/toneel

Werkdagen: woensdag en donderdag