Het team

Benjamin Hofland

Directeur

Werkdagen: maandag t/m woensdag en vrijdag

b.hofland@wsko.eu

 

Juf Inge van der Hoeven

Groep 1/2 A

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

i.vanderhoeven@wsko.eu

Juf Cathy Moor

Groep 1/2A

onderbouwcoördinator en schoolcoördinator

Werkdagen: dinsdag (coördinator), woensdag en donderdag

c.moor@wsko.eu

Juf Suzanne van den Berg

Groep 1/2B

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag om de week

s.vandenberg@wsko.eu

Juf Rianne Broch

Groep 1/2B

Werkdagen: woensdag om de week, donderdag en vrijdag

r.tabben-broch@wsko.eu

Juf Joëlle Giezen

Groep 1/2C

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

j.giezen@wsko.eu

Juf Vicky Barendse

Groep 1/2D

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

v.barendse@wsko.eu

 

Juf Irene Noordermeer

Groep 3A

Werkdagen: maandag, donderddag en vrijdag

i.noordermeer@wsko.eu

 

Juf Judith van Leeuwen

Groep 3A

Werkdagen: dinsdag en woensdag

j.vanleeuwen@wsko.eu

 

Juf Sandra Vreugdenhil

Groep 3B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

s.vreugdenhil@wsko.eu

 

Juf Marijke Rodenburgh

Groep 4A

Werkdagen: maandag en dinsdag

m.rodenburgh@wsko.eu

Juf Cindy van Veen 

Groep 4A

Werkdagen: donderdag en vrijdag

c.vanveen@wsko.eu

Juf Cora Leijh

Groep 4B

Werkdagen: maandag en dinsdag

c.leijh@wsko.eu

Juf Diana Dijkzeul

Groep 4B

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

d.dijkzeul@wsko.eu

Juf Ellen Batist

Groep 5

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

e.batist@wsko.eu

 

Juf Bernadette Wiering (op dit moment met ziekteverlof)

Groep 5

Werkdagen: donderdag en vrijdag

b.wiering@wsko.eu

Meester Dave Noorlander

Groep 5

ICT-coördinator

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

d.noorlander@wsko.eu

 

Juf Mandy Herbert

groep 6

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

m.herbert@wsko.eu

Juf Marjolein Scheepmaker

Groep 7

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

m.scheepmaker@wsko.eu

Juf Sharon van Elderen

Groep 7

Werkdagen: maandag en dinsdag

s.vanelderen@wsko.eu

Juf Melissa van der Meer

Groep 8

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag om de week

m.vandermeer@wsko.eu

Juf Ivon Groenewegen

Bovenbouwcoördinator

Groep 8

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

i.groenewegen@wsko.eu

Juf Karin van Rijn

Groep 8 (vrijdag om de week)

ICT-coördinator (maandag en vrijdag om de week)

k.vanrijn@wsko.eu

 

Meester Ard Vollebregt

Gymleerkracht

Werkdagen: maandag en donderdag

a.vollebregt@wsko.eu

Juf Krista van Gemert

IB-er

Leerkracht groep 4A (woensdag)

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

k.vangemert@wsko.eu

Juf Karin Oosterveer

Onderwijsassistente groep 4

k.oosterveer@wsko.eu

Juf Lydia Baas

Onderwijsassistente kleuters

l.baas@wsko.eu

Juf Wendy de Bloois

Onderwijsassistente groep 3

Coördinator VSO, TSO en NSO vanuit Stichting Kwest

w.debloois@wsko.eu

Zoë Zwinkels

Administratief medewerkster

Werkdagen: dinsdag en donderdag

z.zwinkels@wsko.eu

Meester Serge Bosman

vakleerkracht dans/muziek/toneel

Werkdagen: woensdag en donderdag

Juf Claudia van Ruijven

Onderwijsassistente groep 7/8

Werkdagen: maandag en dinsdag

c.vanruijven@wsko.eu

Juf Kiki Schaaff

Onderwijsassistente groep 5/6

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

k.schaaff@wsko.eu